Hakkımızda

Şirketimiz Samsun Atakum ilçesinde bulunan ve tüm ilçelerine hizmet veren profesyonel site, apartman ve iş merkezi yönetimi şirketidir. 2023 yılı itibari ile 100'e yakın site, apartman ve iş merkezine hizmet sunmaktayız.

Site yönetimi alanında yenilikçi çözümler sunarak güvenlikten temizliğe, teknik bakımdan peyzaj düzenlemelerine kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Her bir hizmet, site sakinlerinin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, özenle site sakinleri ile beraber planlanmakta ve uygulanmaktadır.

Şirketimiz her bir müşteri ile birebir ilgilenerek, onların sorunlarına hızlı ve etkili çözümler üretmektedir. Bu yaklaşımımızla müşteri sadakatini artırmakta ve sürekli gelişen bir müşteri tabanı oluşturmaktayız.

Şirketimize ait sosyal medya uygulamaları ve 42 adet banka ile anlaşma sağlayarak teknolojiyi de etkin bir şekilde kullanıp, yönetimi süreçlerini daha verimli hale getirmekteyiz. Online sistemler aracılığıyla site/apartman ve iş merkezi sakinlerinin ödeme ve sorunlarının çözümünü kolaylaştıran ve iletişim süreçlerini hızlandıran, modern site yönetimi anlayışını benimsemekteyiz. Bu sayede sektördeki lider konumumuzu korumakta ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz.

Hemen teklif alın

Boş bırakılamaz
Boş bırakılamaz
Kodu Yenile Invalid Input

Müşteri Yorumları

İşimizi seviyoruz ve her gün müşterilerimize güvenilir, doğru ve kaliteli hizmetler sunmak için çalışıyoruz.

Han Yapı Yönetim ailesi olarak, tüm değerli müşterilerimize ve iş ortaklarımıza bu yolda bizimle yürüdükleri ve bize güvendikleri için teşekkür ediyoruz.

0 501 330 55 05
0 501 330 55 01
0 362 407 07 00

© Han Yapı Yönetim Hizmetleri